Misja i wizja

Misja i Wizja

Tak jak Harley Davidson, którego historia stała się naszą inspiracją do działania, a stworzony przez niego silnik V2 elementem naszej nazwy, chcemy realizować własne marzenia związane z motoryzacją. Obecnie działamy w garażu, ale kto wie gdzie będziemy za kilka lat? Może uda nam się wybudować wielki warsztat?

Jesteśmy motocyklistami, dlatego prowadzenie warsztatu to nie jest dla nas tylko biznes. Wiemy ile radości daje jazda motocyklem- pod warunkiem, że jest bezpieczna. Dlatego naszym głównym celem jest zadbanie o Twoją maszynę tak, by nigdy Cię nie zawiodła. Działamy by wspierać wszystkich motocyklistów i pomagać im w spełnianiu własnych celów. Jesteśmy też kierowcami samochodów, a nasza przygoda z motoryzacją zaczęła się od ich napraw, dlatego w naszej ofercie nie mogło zabraknąć napraw aut. Do każdego serwisu/naprawy podchodzimy indywidualnie- wiemy, że motocykl/samochód to Twój skarb i tak go traktujemy.

Wierzymy, że dobro wraca, dlatego dokładamy wszelkich starań by zdobyć Wasze zadowolenie i pozyskać nie tylko nowych klientów, ale też przyjaciół.

Wyznawanymi przez nas wartościami są profesjonalizm, dlatego dokładamy wszelkich starań by wykonane usługi spełniły Wasze oczekiwania, tradycja, dlatego nie boimy się stosować znanych, sprawdzonych metod, rodzina, dlatego zależy nam byś czuł się u nas jak w domu. Możesz się o tym przekonać- w dowolnym momencie.