Oferta

USŁUGI

 • Naprawa motocykli

Wykonujemy wszelkie naprawy usterek w motocyklach różnych marek. Mamy dostęp do części w atrakcyjnych cenach. Posiadamy niezbędny sprzęt i doświadczenie.

 • Naprawa skuterów

Wykonujemy wszelkie naprawy usterek w skuterach różnych marek (także chińskich). Mamy dostęp do części w atrakcyjnych cenach. Posiadamy niezbędny sprzęt i doświadczenie.

 • Naprawa quadów

Wykonujemy wszelkie naprawy usterek w quadach różnych marek. Mamy dostęp do części w atrakcyjnych cenach. Posiadamy niezbędny sprzęt i doświadczenie.

 • Naprawa crossów

Wykonujemy wszelkie naprawy usterek w crossach różnych marek. Mamy dostęp do części w atrakcyjnych cenach. Posiadamy niezbędny sprzęt i doświadczenie.

 • Naprawa samochodów

Wykonujemy naprawy usterek w samochodach różnych marek. Mamy dostęp do części w atrakcyjnych cenach. Posiadamy niezbędny sprzęt i doświadczenie.

 • Regulacja i synchronizacja gaźników

W naszej ofercie znaleźć można regulację i synchronizację gaźników, wykonaną przy użyciu profesjonalnego sprzętu. Staramy się by każdy motocykl brzmiał jak nowy J W ofercie mamy także dodatkową usługę polegającą na myciu gaźników utraldźwiękami, która pozwala na wyeliminowanie wszelkich zanieczyszczeń, które przeszkadzają w jego pracy. To jedyna skuteczna metoda w usuwaniu zanieczyszczeń z niedostępnych miejsc.

 • Czyszczenie ultradźwiękami

Jako jedna z nielicznych firm w regionie oferujemy mycie ultradźwiękami. Usługa polega na czyszczeniu wybranych elementów przy użyciu specjalistycznego sprzętu i płynów. Taka metoda pozwala na usunięcie nawet bardzo dużych zanieczyszczeń, także z trudno dostępnych miejsc. Czyszczenie ultradźwiękami świetnie sprawdza się w przypadku gaźników- pozwala odetkać zatkane dysze i sprawia, że części wyglądają jak nowe. Ultradźwięki skutecznie usuwają zanieczyszczenia takie jak: smary, oleje, emulsje chłodzące, pasty, wióry, opiłki i inne. Bardzo ważne jest to, że taka metoda nie niszczy czyszczonych części i jest całkowicie bezpieczna.

 • Wymiana i sprzedaż opon motocyklowych

W swojej ofercie mamy szeroki wybór opon do różnego typu motocykli i skuterów. Opony są nowe i używane, każdy znajdzie coś dla siebie J Posiadamy sprzęt, który umożliwia ich montaż i wyważenie- na pewno wyjedziecie od nas zadowoleni J

 • Serwis

Zadbany motocykl to wdzięczny motocykl- a to najlepszy przyjaciel. Serwisowanie jest bardzo ważne, dlatego mamy w ofercie usługi takie jak m.in. wymiana płynów eksploatacyjnych, wymiana oleju, wymiana klocków i tarcz hamulcowych, regulacje linek, wymiany filtrów, regulacje zaworów i gaźników, czyszczenie podzespołów, wymiana świec, kontrola układu elektrycznego, wymiana układu napędowego, wymiana łożysk i wiele, wiele innych.

 • Piaskowanie

Zajmujemy się piaskowaniem różnorodnych elementów karoserii samochodowej i motocyklowej. Dysponujemy pomieszczeniem, w którym odbywa się proces piaskowania, który jest jedną z najlepszych metod przygotowania do dalszej obróbki.

 • Lakierowanie

W naszej ofercie znajdziesz także lakierowanie- głównie niewielkich elementów np. baki, błotniki, ramy motocyklowe. Dysponujemy lakiernią z niezbędnym sprzętem. W razie potrzeby jesteśmy w stanie zająć się także większymi elementami.

 • Blacharstwo

Dysponujemy sprzętem do napraw blacharskich. Zajmujemy się usuwaniem wgnieceń, spawaniem, a także wykonywaniem elementów na zamówienie np. siedzeń motocyklowych.

 • Indywidualne przeróbki

Chętnie podejmujemy się indywidualnych projektów na życzenie klienta. Możemy całkowicie odmienić Twój motocykl- marzysz o cafe racerze? a może wolisz bobbera? Nie ma sprawy- na pewno coś wymyślimy J Dysponujemy sprzętem, który umożliwia prace blacharskie, spawalnicze i lakiernicze. Obecnie pracujemy nad przeróbką Hondy Rebel 125- efekty już wkrótce w zakładce nasze realizacje.

 • Transport

Transport Twojego motocykla/skutera/crossa/quada to dla nas żaden problem- dysponujemy lawetą, która bezpiecznie dowiezie go do celu.